Асортимент

#ХВІСТХАБ_РЕКОМЕНДУЄ

Любов до тварин це не тільки про грумінг. Правильне харчування, зручний і теплий одяг, іграшки – це все частина догляду. Ми протестували і відібрали найкраще для ваших пухнастиків (і не тільки).

КОРМИ КЛАСУ ХОЛІСТІК

Назва цього класу кормів походить від “holistic”, що означає “цілісний”. Здоров’я тварини розглядається як єдине ціле. Інгредієнти підібрані та гармонізовані таким чином, щоб забезпечувати ідеальний баланс та задовольняти всі потреби організму. До складу таких кормів, крім м’яса/риби, входить багато овочів, фруктів та ягід. Абсолютно виключене використання хімічних барвників та консервантів. Ці корми і їжа, і ласощі одночасно 🙂

ЛЕЖАКИ

Тварини сприймають лежак не тільки як місце для сну, а і як власну територію. Тому можуть проводити там досить багато часу. Отже, крім естетичного зовнішнього вигляду лежаки для тварин повинні бути виготовлені із якісних, зносостійких матеріалів, бути комфортними та простими у догляді. 

ОДЯГ

Комфортний і теплий одяг – найкраще  рішення для прогулянки у прохолодну, похмуру погоду. Є безліч нюансів, які необхідно враховувати при підборі одягу, починаючи від статі та характеру тварини до постави. І не останнє значення має вигляд. Ваша собака має викликати захоплення! 😉

АМУНІЦІЯ

Від правильного підбору амуніції залежить здоров’я та настрій тварини. При цьому, ошийники, шлеї, повідці мають бути комфортними у використанні. Виробники пропонують безліч кольорів та матеріалів, не кажучи вже про конструктивні відмінності кожного виробу. Не загубитися у цьому розмаїтті допоможуть наші консультанти.

ІГРАШКИ

Насправді, іграшки для тварин – це не тільки засіб від нудьги. Більшість іграшок мають конкретне функціональне призначення. Одні є одночасно снарядом для тренувань, інші забезпечують здоров’я зубів та бережуть інші предмети в домі від погризів.

Завітайте до нашого магазину. Ми зробимо вашого улюбленця чистим, доглянутим, підберемо найкращий корм, іграшки, а для вас приготуємо запашну каву.


Якщо у вас виникли додаткові питання, сміливо надсилайте їх нам. Також будемо раді вашим відгукам

    * звертаємо вашу увагу що поля відмічені зірочкою обов'язкові до заповнення. Якщо ви бажаєте додати фото, будь ласка, використовуйте наступні формати: *.png, *.jpg, *.jpeg. Максимальний розмір файлу складає 5МБ