Послуги

Купання

Купання у Хвіст Хабі – це не просто змивання бруду, а повноцінний догляд за шерстю та шкірою. Починається купання із застосування базового очищаючого шампуню. Таким чином здійснюється підготовка шерсті для застосування шампуню, який забезпечує необхідний догляд: зволоження та живлення шерсті, заспокоєння подразненої шкіри або лікування тьмяної шерсті. Для білих собачок застосовується спеціальний шампунь, який повертає та зберігає надовго білосніжний окрас. Для рудих, каштанових відтінків окрасу шерсті є спеціальний шампунь, який надає яскравості та підсилює природній пігмент.

Стрижка

Стрижка – це мабуть найкращий прояв майстерності грумера. Чіткість форм, плавність ліній, бездоганність фінального образу … Стрижка собаки має відповідати характеру песика, побажанням власника, вона має приховувати недоліки та підкреслювати переваги. Грумер врахувує якість та структуру шерсті, а також можливість підтримувати доглянутий вигляд в домашніх умовах.

Гігієнічна стрижка – укорочення шерсті на лапах, на животі, в інтимних зонах, грумінг вух та подушечок лап. Словом, прибирається тільки та шерсть, яка заважає та спричиняє дискомфорт.

Модельна/породна стрижка – це створення образу. Тут все залежить від побажань власника, майстерності грумера або необхідності чітко дотримуватись стандартів стрижки певної породи. Довжина шерсті, форма мордочки та лап – все має безліч варіацій і окремо обговорюється між грумером та власником. Головне – результат: гарний песик та щасливий власник!  

Тримінг

Тримінг (стріппінг, плакінг) – це процедура, яку іще часто називають ручною линькою. Справа в тому, що природня линька у жорсткошерстих порід собак (фокстер’єри, цвергшнауцери, жорсткошерсті джек рассел тер’єри та ін.) ускладнена. Тому для того, щоб відбувалось оновлення шерсті, стару шерсть необхідно прибирати. Довірити таку процедуру можна виключно спеціалісту. 

Укорочення кігтів та догляд за лапами

Укорочення кігтів – обов’язкова процедура для собак, які живуть у місті і не мають можливості зточувати кігті самостійно. Це зокрема стосується собак, які живуть у квартирі. Довгі кігті це не тільки цокіт по полу, це те, що спричиняє дискомфорт песику. Навіть більше, оскільки довгі кігті вимушено змінюють поставу лап собаки, у довгостроковій перспективі це може призвести до проблем із суглобами. Тому регулярне укорочення кігтів – абсолютно необхідне. Крім звичних інструментів, у Хвіст Хабі також використовують гріндер. Він зточує кігті поступово і дає можливість регулювати довжину в процесі укорочення. Це ідеальний варіант для мініатюрних порід собачок, а також для тих, хто панічно боїться підрізати кігті інструментом.

Спа процедури

Головне в наших спа процедурах – це втриматися і не заздрити пухнастикам. Під час спа процедур ми використовуємо зволожуючі та грязьові маски, таблетовані мінеральні засоби, озонотерапію, спреї, спеціальні пахучі шампуні та кондиціонери. В результаті – доглянута м’якенька шерстка та неймовірний запах.


Якщо у вас виникли додаткові питання, сміливо надсилайте їх нам. Також будемо раді вашим відгукам

    * звертаємо вашу увагу що поля відмічені зірочкою обов'язкові до заповнення. Якщо ви бажаєте додати фото, будь ласка, використовуйте наступні формати: *.png, *.jpg, *.jpeg. Максимальний розмір файлу складає 5МБ